jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۶۸۹۶ ۰۶ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مصطفی هاشمی می‌گوید، تیمش در بازی با دانشگاه آزاد در لیگ برتر بسکتبال بی‌تفاوت بازی کرد و همین عامل باخت این تیم شد.

وقتی همه خبر باخت مهرام را در هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال مقابل دانشگاه آزاد شنیدند، به دنبال دلایل باخت این تیم بودند که هاشمی سرمربی آنها در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام کرد، تیمش غیرمسئولانه دفاع کرد.

سرمربی مهرام از بازیکنان خارجی‌اش در ترکیب شروع‌کننده استفاده نکرد. حامد حسین‌زاده گارد راس اول تیم هم بعد از برآورده نکردن انتظارات سرمربی تعویض شد. برای مهرام آرنت مولتریه بازیکن خارجی جدید برای اولین بار پیراهن این تیم را برتن کرده بود.

در این مسابقه، بازیکنان دانشگاه آزاد بعد از برتری در نیمه نخست، بازی در نیمه دوم را هم خوب شروع کردند و مهرام که در دقایق پایانی شرایط بهتری داشت، فقط توانست از اختلاف امتیازی کم کند و 63 بر 58 بازی را واگذار کرد.

عرفان نساج‌پور با 12 امتیاز، 8 ریباند، 3 پاس منجر به گل و 5 توپ ربایی بهترین بازیکن دانشگاه آزاد بود. کیوان ریاعی با 14 امتیاز و 14 ریباند نامش را در میان بهترین بازیکنان آماری برای مهرام نوشت.

سایر بازی‌ها

تیم پتروشیمی بندرامام صدرنشین لیگ هم میزبان شهرداری تبریز رده دومی بود که 71 بر 66 به پیروزی رسید.

شهرداری گرگان و رعد پدافند خوزستان قعرنشینان لیگ برتر با پیروزی در این هفته به سریال شکست‌های خود مقابل حریفان پایان دادند. شهرداری در بازی خانگی 76 بر 70 نیروی زمینی را برد و رعد پدافند 76 بر 73 یس آل گرگان را شکست داد.

با این نتایج، رده‌بندی تیم‌ها دست‌نخورده باقی‌ماند و بعد از پتروشیمی بندرامام؛ شهرداری تبریز، نفت آبادان، مهرام، دانشگاه آزاد، نیروی زمینی، یس آل گرگان، رعد پدافند خوزستان و شهرداری گرگان در مکان‌های دوم تا نهم جای دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر