jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۰۵۱۳۷   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۶:۳۰

مدیرکل روابط عمومی راه‌آهن:

زلزله به خطوط ریلی‌ آسیبی وارد نکرد

مدیرکل روابط عمومی راه‌آهن گفت: آخرین بررسی‌ها از کنترل مرکزی راه‌آهن حاکی از آن است که همه خطوط ریلی کشور باز است و حرکت قطار‌ها طبق برنامه انجام می‌شود.

زلزله به خطوط ریلی‌ آسیبی وارد نکرد

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، صادق سکری با اشاره به زلزله شب گذشته در سه استان تهران، البرز و قم، گفت: طبق آخرین بررسی‌ها از کنترل مرکزی راه‌آهن، در این زمین‌ لرزه هیچیک از زیرساخت‌ ها و خطوط ریلی آسیب ندید و همه خطوط ریلی کشور باز است.

مدیرکل روابط عمومی راه‌آهن ادامه داد: حرکت همه قطارهای کشور طبق برنامه در حال انجام است.

وی یادآور شد: مسافران جهت اطلاع از آخرین وضعیت حرکت قطار‌ها و‌ همچنین پرسش، پاسخ و پیشنهاد‌ احتمالی، با شماره تلفن 0215149 تماس بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر