jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۹۲۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مردی که در جریان اختلاف با شریکش او را کشته بود، بعد از 12 ساعت فرار بازداشت شد.

به گزارش جام‌جم، 26 آذر امسال مردی با پلیس زنجان تماس گرفت و از درگیری خونین میان دو دوست در بوستانی خبر داد. ماموران زمانی که در آنجا حاضر شدند، مشاهده کردند مردی جوان با ضربه‌های چاقو زخمی شده و پیش از آمدن پلیس از سوی دوستانش به بیمارستان منتقل شده است.

ماموران با تحقیقات اولیه از شاهدان درگیری متوجه شدند ضارب مردی 32 ساله بوده که دوست و شریک مرد زخمی بوده و فرار کرده است. پلیس در تلاش برای دستگیری او بود که در تماس مسئولان بیمارستان متوجه شدند مرد زخمی به دلیل شدت خونریزی فوت کرده است. سرهنگ جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: 12 ساعت بعد از جنایت قاتل فراری در مخفیگاهش بازداشت شد. با انتقال وی به پلیس آگاهی معلوم شد که آنها دوستان قدیمی بوده‌اند و بر سر مغازه‌ای شراکتی اختلاف داشته‌اند. روز حادثه هم بر سر این موضوع با هم درگیر شده بودند که منجر به قتل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر