jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۹۲۳   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مردی که در جریان اختلاف با شریکش او را کشته بود، بعد از 12 ساعت فرار بازداشت شد.

به گزارش جام‌جم، 26 آذر امسال مردی با پلیس زنجان تماس گرفت و از درگیری خونین میان دو دوست در بوستانی خبر داد. ماموران زمانی که در آنجا حاضر شدند، مشاهده کردند مردی جوان با ضربه‌های چاقو زخمی شده و پیش از آمدن پلیس از سوی دوستانش به بیمارستان منتقل شده است.

ماموران با تحقیقات اولیه از شاهدان درگیری متوجه شدند ضارب مردی 32 ساله بوده که دوست و شریک مرد زخمی بوده و فرار کرده است. پلیس در تلاش برای دستگیری او بود که در تماس مسئولان بیمارستان متوجه شدند مرد زخمی به دلیل شدت خونریزی فوت کرده است. سرهنگ جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: 12 ساعت بعد از جنایت قاتل فراری در مخفیگاهش بازداشت شد. با انتقال وی به پلیس آگاهی معلوم شد که آنها دوستان قدیمی بوده‌اند و بر سر مغازه‌ای شراکتی اختلاف داشته‌اند. روز حادثه هم بر سر این موضوع با هم درگیر شده بودند که منجر به قتل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر