jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۸۴۴   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «هنر حقیقت، نیکخواهی، بردباری» در فرهنگسرای ارسباران برپا می‌شود.

به گزارش جام‌جم، در این نمایشگاه که 29 آذر تا 8 دی برپا خواهد بود، آثار 17 هنرمند از کشورهای مختلف به نمایش درمی‌آید.

نمایشگاه نقاشی «هنر حقیقت، نیکخواهی، بردباری» از جمله نمایشگاه‏های هنری تاثیرگذار است که با محوریت «هنر، فرهنگ باستانی و حقوق والای انسانی» درسراسر دنیا برگزار می‏شود. مرکز هنر نقاشی «حقیقت، نیکخواهی، بردباری» در نیویورک بوده و این آثار شامل بیش از 70 اثرهنری با آبرنگ و رنگ و روغن و مدادرنگی و حاصل کار 17هنرمند است که عمدتا کانادایی، ژاپنی، استرالیایی، چینی و تایوانی هستند. تابلوهای این نمایشگاه از سال 2004 تاکنون در بیش از 200 شهر و در 50 کشور مختلف به نمایش درآمده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر