jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۷۹۸   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ فرانسه، پیروزی آسانی به دست آورد و توانست با نتیجه‌ 4 بر یک، رن را از پیش رو بردارد تا به یکه‌تازی خود در جدول رده‌بندی ادامه‌ دهد.

اونای امری در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: قبل از بازی به بازیکنان گفتم رن را نباید دسته کم گرفت، زیرا این تیم در ورزشگاه خانگی خود تیم بسیار خطرناکی است. آنها پیش از این مارسی را برده بودند و اصلا بازی راحتی پیش‌رو نداشتیم. امری همچنین به ستایش از مثلث خط حمله تیمش پرداخت و گفت‌: هر سه بازیکن هجومی ما در این دیدار گلزنی کردند. آنها هماهنگی زیادی از خود نشان دادند و خوشحالم چنین بازیکنانی را در اختیار داریم. پاری‌‌سن‌‌ژرمن با 47 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی جای دارد و با نزدیک ترین تعقیب کننده خود که موناکوست 9 امتیاز اختلاف دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها