jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۷۹۸   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ فرانسه، پیروزی آسانی به دست آورد و توانست با نتیجه‌ 4 بر یک، رن را از پیش رو بردارد تا به یکه‌تازی خود در جدول رده‌بندی ادامه‌ دهد.

اونای امری در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: قبل از بازی به بازیکنان گفتم رن را نباید دسته کم گرفت، زیرا این تیم در ورزشگاه خانگی خود تیم بسیار خطرناکی است. آنها پیش از این مارسی را برده بودند و اصلا بازی راحتی پیش‌رو نداشتیم. امری همچنین به ستایش از مثلث خط حمله تیمش پرداخت و گفت‌: هر سه بازیکن هجومی ما در این دیدار گلزنی کردند. آنها هماهنگی زیادی از خود نشان دادند و خوشحالم چنین بازیکنانی را در اختیار داریم. پاری‌‌سن‌‌ژرمن با 47 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی جای دارد و با نزدیک ترین تعقیب کننده خود که موناکوست 9 امتیاز اختلاف دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها