jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۳۷۹۸ ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ فرانسه، پیروزی آسانی به دست آورد و توانست با نتیجه‌ 4 بر یک، رن را از پیش رو بردارد تا به یکه‌تازی خود در جدول رده‌بندی ادامه‌ دهد.

اونای امری در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: قبل از بازی به بازیکنان گفتم رن را نباید دسته کم گرفت، زیرا این تیم در ورزشگاه خانگی خود تیم بسیار خطرناکی است. آنها پیش از این مارسی را برده بودند و اصلا بازی راحتی پیش‌رو نداشتیم. امری همچنین به ستایش از مثلث خط حمله تیمش پرداخت و گفت‌: هر سه بازیکن هجومی ما در این دیدار گلزنی کردند. آنها هماهنگی زیادی از خود نشان دادند و خوشحالم چنین بازیکنانی را در اختیار داریم. پاری‌‌سن‌‌ژرمن با 47 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی جای دارد و با نزدیک ترین تعقیب کننده خود که موناکوست 9 امتیاز اختلاف دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر