Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۳۵۸۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۰:۱۳

سخنگوی آتش‌نشانی تهران خبر داد

آتش‌ سوزی در کارگاه هزار متری تولید میز

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: کارگاه هزار متری تولید میز و صندلی در چهاردانگه طعمه حریق شد.

آتش‌ سوزی در کارگاه هزار متری تولید میز

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌ سوزی گسترده در یک کارگاه تولید میز و صندلی در چهاردانگه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: 23 دقیقه از بامداد امروز گذشته بود که آتش‌سوزی در یک کارگاه مبل‌ سازی در چهاردانگه، داخل شهرک صنعتی به سامانه 125 آتش‌ نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 12 آتش‌نشانی با چندین دستگاه تانکر آب و خودروی فوماتیک به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش‌ نشانی تهران بود، ادامه داد: آتش‌نشانان تهرانی به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شدند، محل آتش‌ سوزی سوله‌ای به وسعت حدود هزار متر و مسقف بود که به عنوان کارگاه تولید و نگهداری مبل، میز و صندلی استفاده می‌شد؛ این کارگاه کاملاً شعله‌ور بود و آتش از زیر سقف ها به بیرون می‌زد.

وی خاطرنشان کرد: برخی از اماکن مجاور این کارگاه مسکونی بود و آتش در حال سرایت به این اماکن بود که آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند.

ملکی افزود: بر اثر شدت حرارت و آتش‌ سوزی، سقفها تخریب شده و آتش‌ نشانان در برخی از بخش ها مجبور شدند دیوارها را بشکافند تا بتوانند به کانون آتش‌ سوزی دسترسی پیدا کنند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران متذکر شد: با عملیات خوب آتش‌نشانان از گسترش حریق به سایر قسمت ها جلوگیری شد؛ این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت اما خسارت مالی زیادی برجای گذاشت و سرانجام آتش‌ نشانان تهرانی در ساعت 2:10 بامداد محل حادثه را برای لکه‌گیری و بررسی علت به آتش‌ نشانان چهاردانگه تحویل داده و به ایستگاه‌هایشان بازگشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر