Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۳۳۹۷ ۲۵ آذر ۱۳۹۶  |  ۲۲:۰۳

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک مرکز تجاری در سه راه امین‌حضور خبر داد.

آتش‌سوزی پاساژی در امین‌حضور

به گزارش جام جم آنلاین، سید جلال ملکی در گفتگو با مهر با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در سه راه امین‌حضور درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۹:۱۵ امروز آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در خیابان ری، سه راه امین‌حضور به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی همراه با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی پاساژ تجاری بود که در طبقه همکف آن یک مغازه به وسعت حدوداً ۳۰ متر که بیشتر لوازم خانگی بزرگ مانند تلویزیون، یخچال و اجاق‌گاز در آن وجود داشت، دچار آتش‌سوزی شده بود.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که آتش‌نشانان به محل رسیدند تقریباً همه مغازه شعله‌ور بود، آتش از مغازه به بیرون می‌زد و در حال سرایت به مغازه‌های اطراف بود.

ملکی تصریح کرد: یک مرد جوان که در آن لحظات در مغازه حضور داشت، دچار مصدومیت و سوختگی شده بود که آتش‌نشانان در نخستین اقدام وی را از محل خارج کرده و برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران متذکر شد: با عملیات به موقع آتش‌نشانان آتش به سرعت خاموش و از سرایت آن به سایر مغازه‌ها جلوگیری شد همچنین در ساعت ۱۹:۴۵ عملیات به پایان رسید و محل برای علت حادثه به کارشناسان تحویل داده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر