jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۳۲۷۰ ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بودجه سال 97 با افزایش قیمت حامل‌های انرژی از جمله برق همراه است، اما ناهماهنگی‌های مختلف در سطح مدیران دولتی باعث شده تا برخی اظهار نظرها با چالش همراه باشد.

هوشنگ فلاحتیان، معاون وزیر نیرو درباره پیشنهاد وزارت نیرو و اصلاح قیمت برق در بودجه سال آینده اعلام کرده وزارت نیرو منتظر است، هر تصمیمی را که دولت گرفت، اجرا کند،اما هنوز مطلب مشخص از سوی دولت صادر نشده که بخواهیم آن را اعلام کنیم. بدنه وزارت نیرو از این که دولت چه اقدامی برای حامل‌های انرژی مدنظر دارد و چه نرخی را قرار است اعلام کند، اطلاع کامل و دقیقی ندارد.

وی تاکید کرد: وزارت نیرو در این زمینه پیشنهاد‌های خود را مطرح کرده که سازمان برنامه و بودجه قیمت تمام شده برق بیش از 90 تومان را پذیرفت. اکنون متوسط فروش برق 67 تومان و قیمت تمام شده برق بدون محاسبه سوخت بیش از 100 تومان است، اما ظاهرا سازمان برنامه و بودجه عدد بالای 90 تومان را برای قیمت تمام شده برق پذیرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر