Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۳۱۳۷ ۲۵ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۴۵

تیم اوستنده در حضور ثابت ملی پوش ایرانی در هفته جدید ژوپیرلیگ بلژیک تن به شکست داد تا در دو هفته اخیر دومین شکست پیاپی را پذیرفته باشد.

رامین فیکس بود، اوستنده باخت

به گزارش جام جم آنلاین ، حالا که روزهای بد رامین رضاییان و نیمکت نشینی های پی در پی اش در اوستنده تمام شده حالا این اوستنده است که از روزهای خوبش فاصله می گیرد. این تیم باز هم در ژوپیرلیگ بلژیک باخت. نخستین دیدار هفته نوزدهم ژوپیلر لیگ بلژیک با شکست خارج از خانه تیم اوستنده در حضور ملی‌پوش ایرانی‌اش پایان یافت. بامداد امروز تیم‌های موسکرون و اوستنده برابر هم صف‌آرایی کردند که میزبان به برتری یک بر صفر دست یافت. رامین رضاییان، ملی‌پوش ایرانی در ترکیب اصلی تیم اوستنده برابر موسکرون به میدان رفت اما در دقیقه ۷۶ جای خود را به آکپالا، مهاجم نیجریه‌ای داد. در جدول رده‌بندی ژوپیلر لیگ بلژیک تیم اوستنده با اندوخته ۱۹ امتیازی دوازدهم است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر