سه جوان که برای تفریح به ویلایی در فریدونکنار رفته بودند، به دلیل مصرف مواد و کنجکاوی در تلفن همراه همدیگر، درگیر و مرتکب قتل شدند.
کد خبر: ۱۱۰۲۷۹۴
جنایت در فریدونکنار و دستگیری در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ۲۱ آذرماه پرونده نیابت قضایی همراه با دستور شعبه بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ جهت دستگیری متهمین پرونده قتل عمد در شهرستان فریدونکنار ارجاع شد.

قتل در ویلا

اطلاعات پرونده حکایت از آن داشت که سه جوان ساکن شهر تهران، در مورخه ۱۶ آذرماه برای تفریح به شمال کشور رفته، در شهرستان فریدونکنار ویلایی را اجاره کردند، اما یک روز پس از اجاره ویلا زمانی که مالک جهت دریافت اجاره روزانه به ویلا رفته بود کسی پاسخگوی او نشد. نهایتا مالک ویلا با استفاده از کلید یدک وارد ساختمان شده و در داخل ساختمان با جسد یکی از این سه جوان به نام مجتبی (متولد ۱۳۷۸) مواجه شد.

قتل به دلیل مصرف مواد مخدر و کنجکاوری در گوشی همراه

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با همراهی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فریدونکنار، ضمن شناسایی محل سکونت یکی از دو جوان متواری شده به نام «عرفان» (متولد ۱۳۷۹) در منطقه تهرانپارس – خیابان احسان، به محل سکونت عرفان مراجعه و در مورخه ۲۲ آذر موفق به دستگیری وی شدند.

«عرفان» در اعترافاتش عنوان داشت: نیمه شب مورخه ۱۶ آذر با ماشین مقتول، برای تفریح به فریدونکنار رفتیم؛ حدودا ساعت ۵ صبح به فریدونکنار رسیدیم و ویلایی اجاره کردیم. برای رفع خستگی مقداری مواد مصرف کرده و پس از آن خوابیدیم. خوابیده بودم که با صدای درگیری بیدار شدم؛ زمانیکه از خواب بیدار شدم، علی را دیدم که چاقوی خون آلودی در دست داشت و مجتبی نیز روی زمین افتاده بود. ترسیده بودیم؛ به همراه علی به لب دریا رفتیم. علی چاقو را داخل دریا انداخت؛ پس از آن مقداری موادمصرف کرده و با پراید مجتبی به تهران برگشتیم. ماشین را در خیابان احسان رها کرده و هر کدام به خانه ی خودمان رفتیم تا اینکه امروز دستگیر شدم.

با دستگیری اولین متهم پرونده، خودرو رها شده مقتول نیز در خیابان احسان کشف و محل سکونت «علی.س» (متولد ۱۳۷۸) نیز در خیابان امین شناسایی و دستگیر شد.

علی در اعترافاتش صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و اظهار داشت: پس از مصرف مقداری مواد، حدودا ساعت ۷ صبح خوابیدیم. در حالت خواب و بیدار بودم که احساس کردم کسی سراغ گوشی تلفن همراهم رفته است؛ متوجه شدم که مجتبی در حال برداشتن چند شماره تماس متعلق به دوستان خصوصی ام است؛ به این کارش اعتراض نمودم که در ادامه با یکدیگر درگیر شدیم.

«علی.س» در خصوص نحوه ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت: چاقوی عرفان روی مبل قرار داشت، آنرا برداشته و چند ضربه به سمت مقتول پرتاب کردم که یکی از آنها به شکم مجتبی خورد؛ در همین زمان عرفان نیز از خواب بیدار شده و متوجه موضوع شد. چاقو را داخل دریا انداختیم و با ماشین مجتبی به تهران برگشتیم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به وقوع جنایت در شهرستان فریدونکنار، هر دو متهم در اختیار پلیس آگاهی شهرستان فریدونکنار قرار داده شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها