jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۳۴۲۸ ۲۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل شرکت مجری احیای باغ سیب مهرشهر کرج با تاکید بر این‌که این باغ به دلیل مشکلات عدیده باید دوباره بازسازی شود، گفت: 95 هکتار از اراضی باغ سیب مهرشهر کرج تا پایان سال جاری احیا می‌شود.

به گزارش ایرنا، فضل‌الله خدایی افزود: طرح احیای باغ سیب مهرشهر کرج دارای چهار فاز عملیاتی است که 55 هکتار فاز اول در سال 94، 30 هکتار در سال 95 بازسازی شده و تا پایان سال 96 نیز 95 هکتار از اراضی باغ سیب مهرشهر احیا و بازسازی می‌شود.

وی با اشاره به این‌که از سال 94 تا پایان 96، 170 هزار نهال جدید غرس می‌شود، ادامه داد: 272 هکتار از اراضی باغ سیب مهرشهر تا پایان سال 96 احیا می‌شود که مطابق طرح جامع باغ تا سال 1400، 55هکتار از سطوح باقیمانده که در حال حاضر بهره‌برداری می‌شود، مجددا قطع و بازسازی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر