jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۳۰۳۱ ۲۲ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

میرهاشم حسینی، تکواندوکار ملی‌پوش درباره دلایل نتیجه نگرفتنش در مسابقات گرندپری بعد از موفقیت در رقابت‌های جهانی گفت: بعد از کسب مدال نقره مسابقات جهانی، از سوی مسئولان استان آذربایجان شرقی و شهرستان میانه حمایت نشدم. من انسان حساسی هستم و با توجه به این رفتارها واقعا دلسرد شدم و نتوانستم در گرند پری بخوبی مبارزه کنم. تکواندو منبع اصلی درآمد من است و باید خرج زندگی خودم را دربیاورم. مسئولان شهرستان میانه یک ربع سکه به من دادند و همین.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر