jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۹۲۲۳۱   ۱۹ آبان ۱۳۹۶  |  ۲۰:۲۰

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بدلیل ریزش دیواره چاه 10 متری یک کارگر جوان افغان درخیابان انقلاب تهران جان باخت.

مرگ یک کارگر در اثر ریزش چاه در تهران

به گزارش جام جم آنلاین، سید جلال ملکی شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت 10:30 امروز در تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر اطلاع حادثه ریزش چاه در خیابان انقلاب بعد از جمالزاده بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در قطعه زمینی به وسعت 600 متر و در یکی از معابر فرعی به عمق 5 متر در مقابل ضلع شرقی یک ساختمان4 طبقه مسکونی عملیات گودبرداری شده بود که در این محل یک حلقه چاه به عمق 10 متر در حال حفر بود.

ملکی ادامه داد: به هنگام فعالیت کارگران و سست بودن بخشی از دیواره این چاه ریزش کرد و یک کارگر حدود 27 ساله افغان در حجم زیاد خاک مدفون شد.

وی خاطرنشان کرد: بدلیل سست بودن خاک پس از این حادثه چندین مرتبه دیواره این چاه دچار ریزش شد که آتش نشانان با ایمنی سازی و با تجهیزات لازم وارد چاه شدند و در نهایت موفق شدند جسم بی جان این کارگر افغان را از زیر حجم زیاد خاک خارج کنند.

ملکی علت اصلی این حادثه را بی احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی و تجهیزات لازم به هنگام حفر چاه اعلام کرد.

عکس تزئینی است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر