jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۹۱۸۴۴   ۱۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۱:۰۵

جانشین فرمانده ناجا خبر داد:

برگشت 700 هزار زائر به کشور

جانشین فرمانده ناجا گفت: تاکنون ۷۰۰ هزار زائر اربعین وارد کشور شده اند.

برگشت 700 هزار زائر به کشور

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، سردار اسکندر مومنی امشب در پایانه مرزی مهران اظهار داشت: تا این لحظه تعداد ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار زائر از مرزها خارج شده‌اند و ۷۰۰ هزار زائر نیز به کشور برگشته اند.

جانشین نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه پلیس از نقطه صفر مرزی تا جاده‌ها و تا عمق شهرها تمهیدات ویژه‌ای برای بازگشت زائران پیش‌بینی کرده است، گفت: یکی از پیش بینی ها برای بازگشت زائران تمهیدات و محدودیت های ترافیکی و یک طرفه کردن جاده‌ها است.

وی گفت: در استان ایلام جاده مهران به سمت ایلام و بالعکس از ایلام به سمت ملکشاهی و مهران یک طرفه خواهد شد و علاوه بر آن نیز محدودیت های مقطعی ترافیکی اجرا می‌شود.

سردار مومنی با اشاره به اینکه در مسیر بازگشت راهنمایی‌های کافی برای هدایت زائران وجود دارند از زائران خواست در گام اول از هر مرزی که از کشور خارج شده‌اند برگردند.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ درصد زائران با خودرو های شخصی به مرزها مراجعه کرده اند، گفت: این افراد در مراجعت به کشور به همان پارکینگ هایی که خودروی خود را پارک کرده اند مراجعه نمایند.

جانشین نیروی انتظامی کشور در پایان با تقدیر از زائرانی که سفر خود را مدیریت کرده‌اند از آنها خواست در زمان برگشت به شهرهایشان به هیچ عنوان با حالت خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند و با استراحت کافی به راه خود ادامه دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر