jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۸۷۹۷۴   ۰۶ آبان ۱۳۹۶  |  ۲۰:۴۵

رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از دستگیری دو توزیع کننده مواد مخدر صنعتی در محدوده شرق تهران خبر داد و گفت: از متهمان بیش از یک کیلوگرم شیشه کشف و ضبط شد.

جزئیات دستگیری دو قاچاقچی حرفه ای در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ ضرغام امیری گفت: در پس عملیات های انجام شده از سوی ماموران کلانتری ۱۲۶و شناسایی و دستگیری تعدادی از فروشندگان مواد مخدر و اعتراف آنها به همدستی با تعدادی سوداگر مرگ، پرونده ویژه ای در این خصوص تشکیل و تیم های عملیاتی و تجسس کلانتری با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ بررسی های خود را در این خصوص آغاز کردند.

وی افزود: طی بررسی ها و تحقیقات شبانه روزی در این خصوص مشخص شد که دو تن از عاملان اصلی توزیع مواد مخدر در شرق تهران همچنان به فعالیت مجرمانه خود در محدوده های فلکه اول و دوم تهرانپارس ادامه می دهند و این امر باعث شد که تمرکز ماموران بر شناسایی و دستگیری این متهمان بیشتر شد.

سرهنگ امیری گفت: در نهایت پس از چند شبانه روز کار عملیاتی و پایش اطلاعات به دست آمده پاتوق این متهمان که یک کافی شاپ در تهرانپارس بود، شناسایی شد و درست زمانی که این متهمان قصد جابجایی مواد مخدر در این کافی شاپ را داشتند، ماموران وارد عمل شده و هر دو را دستگیر کردند.

متهمان که مواد مخدر مذکور را داخل یک کوله پشتی حمل می کرده و سعی در جابجایی آن داشتند، در حالی که از سرعت عمل پلیس شوکه شده بودند به ناچار تسلیم شده و در بازجویی اولیه که در محل صورت گرفت مشخص شد که یکی از این متهمان فروشنده حرفه ای و سابقه دار مواد مخدر جدید «گل» و دیگری فروشنده مواد مخدر شیشه است و داخل کوله پشتی مذکور نیز یک کیلو و ۵۰گرم شیشه وجود دارد.

به این ترتیب هر دو متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر حمل و توزیع مواد مخدر صنعتی اعتراف و پس از تکمیل پرونده به پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها