jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۸۶۲۳۳   ۰۱ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۹:۱۵

در حالی که دامنه مشکلات حزب نواز شریف هر روز گسترده‌تر می‌شود دختر او گفته است ما به زودی به جایگاه واقعی خود دست خواهیم یافت و پیروز انتخابات آتی هستیم.

دختر نواز شریف:برمی‌گردیم و پیروز هم می شویم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم ،مریم نواز که تلاش می‌کرد مشکلات موجود را کمرنگ جلوه دهد گفت: تمام مسئولین حزب نواز با هم متحد هستند و در این شکی نیست که نواز شریف پیروز انتخابات سال آینده خواهد شد.

وی گفت: ما ترسی از حضور در دادگاه نداریم و به همین خاطر نواز شریف لندن را برای حضور در دادگاه به مقصد پاکستان ترک کرده است.

دختر نواز شریف اقداماتی که علیه حزب نواز در پاکستان صورت می‌گیرد را نقشه‌هایی دانست که دشمنان می‌کشند تا مانع پیشرفت پاکستان شوند.

او افزود: در سال 2018 ما پیروز انتخابات خواهیم شد تا اثبات کنیم که رئیس حزب هنوز هم نواز شریف است و همه بدخواهان ما ناامید خواهند شد.

مریم نواز اضافه کرد: سی سال است حزب نواز در بلندترین جایگاه سیاسی کشور قرار دارد و همیشه شایعه پراکنی‌هایی در خصوص اختلاف میان سران حزب به گوش رسیده است ولی هیچکدام واقعیت ندارد.

وی سپس به شایعه مشکل خود و حمزه شهباز پسر عمویش اشاره کرد و گفت: حمزه برادر کوچکتر من است و بین ما هیچ اختلاف و مشکلی وجود ندارد.

مریم نواز در حالی این سخنان را می‌گوید که بسیاری از کارشناسان مسائل سیاسی در پاکستان معتقدند مشکلات حزب نواز بیش از آن است که به این سرعت بتوان امید حل آنها را داشت.

امروز وزیر خزانه‌داری نواز شریف در دادگاه عالی پاکستان مورد محاکمه قرار گرفته و تمام اموال او مسدود شد.

سه روز دیگر دادگاه بررسی فساد اقتصادی نواز شریف برگزار شده و مشخص می‌شود که چه آینده ای در انتظار اوست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر