jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۰۸۵۱۰۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۶  |  ۲۱:۱۵

مجید صالحی و نیوشا ضیغمی، مدتی قبل در فیلم «پسرعمو دخترعمو» با یکدیگر همکاری کردند؛ فیلمی که سازندگان آن برای اکران آن در دی‌ماه تلاش می‌کنند.

صالحی و ضیغمی، «پسرعمو دخترعمو» می‌شوند

به گزارش جام جم آنلاین، محمود غلامی تهیه‌کننده تلویزیون و سینما درباره آخرین وضعیت اکران فیلم سینمایی «پسرعمو دخترعمو» به سینماپرس گفت: چند مورد اصلاحیه به این فیلم وارد شده بود که انجام دادیم و پروانه نمایش آن بزودی صادر خواهد شد.

تهیه‌کننده این فیلم افزود: احتمالا این فیلم در دی ماه اکران می‌شود، اما اگر شرایط مناسب فراهم نشود، برای اردیبهشت سال آینده برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

در فیلم سینمایی «پسرعمو، دخترعمو» که آن را روح‌انگیز شمس کارگردانی کرده، به جز مجید صالحی و نیوشا ضیغمی، بازیگران دیگری چون محمود عزیزی، لاله مرزبان، نسیم فروغ و مریم امیرجلالی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

غلامی درباره آخرین وضعیت ساخت اثر دیگری به نام «مردان دره گرگ» هم توضیح داد: با سردار نقدی معاونت فرهنگی سپاه رایزنی‌هایی انجام دادیم که خوشبختانه به موافقت‌هایی رسیدیم و به ما قول همکاری دادند.

او ادامه داد: درباره تولید این مجموعه و زمان شروع به ساخت آن، صحبت‌های نهایی را با تلویزیون انجام خواهیم داد و سپس تولید را آغاز خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر