مجید صالحی و نیوشا ضیغمی، مدتی قبل در فیلم «پسرعمو دخترعمو» با یکدیگر همکاری کردند؛ فیلمی که سازندگان آن برای اکران آن در دی‌ماه تلاش می‌کنند.
کد خبر: ۱۰۸۵۱۰۴
صالحی و ضیغمی، «پسرعمو دخترعمو» می‌شوند

به گزارش جام جم آنلاین، محمود غلامی تهیه‌کننده تلویزیون و سینما درباره آخرین وضعیت اکران فیلم سینمایی «پسرعمو دخترعمو» به سینماپرس گفت: چند مورد اصلاحیه به این فیلم وارد شده بود که انجام دادیم و پروانه نمایش آن بزودی صادر خواهد شد.

تهیه‌کننده این فیلم افزود: احتمالا این فیلم در دی ماه اکران می‌شود، اما اگر شرایط مناسب فراهم نشود، برای اردیبهشت سال آینده برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

در فیلم سینمایی «پسرعمو، دخترعمو» که آن را روح‌انگیز شمس کارگردانی کرده، به جز مجید صالحی و نیوشا ضیغمی، بازیگران دیگری چون محمود عزیزی، لاله مرزبان، نسیم فروغ و مریم امیرجلالی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

غلامی درباره آخرین وضعیت ساخت اثر دیگری به نام «مردان دره گرگ» هم توضیح داد: با سردار نقدی معاونت فرهنگی سپاه رایزنی‌هایی انجام دادیم که خوشبختانه به موافقت‌هایی رسیدیم و به ما قول همکاری دادند.

او ادامه داد: درباره تولید این مجموعه و زمان شروع به ساخت آن، صحبت‌های نهایی را با تلویزیون انجام خواهیم داد و سپس تولید را آغاز خواهیم کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها