jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۸۴۰۸۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۲:۱۸

داوران بخش شنیداری جشنواره فرهنگی هنری مردم و رادیو «ایران من» معرفی شدند.

معرفی داوران بخش شنیداری جشنواره ایران من

به گزارش جام جم آنلاین از ستاد خبری جشنواره فرهنگی هنری مردم و رادیو «ایران من»، داوران انتخاب آثار بخش های شنیداری این جشنواره کار خود را آغاز کردند.

در بخش پادکست، حسین معصومی، مهدی ساعی، شایسته جعفریان و محمد اسماعیل پور در بخش آنونس معصومه طبرستانی، حسین معصومی و ساجد قدویان در بخش گزارش علی رشیدی، نوید دانشور و فاطمه اقتداری در بخش مستند عاطفه بنایی، عبدالله علایی و آرمان ستوده و در بخش طنز ساجد قدوسیان، مهدی ساعی و ریحانه یزدادن دوست آثار را بررسی و داوری می کنند.

لازم به ذکر است داوران این جشنواره از تهیه کنندگان و برنامه سازان متبحر رادیو ایران هستند که در جشنواره مختلف رادیویی حائز رتبه شدند.

انتخاب آثار راه یافته به داوری نهایی تا دهم آبان ماه به طول می انجامد و روز 15 آبان اسامی آثار راه یافته به داوری نهایی از طریق سایت جشنواره به نشانی اعلام می شود.

مخاطبان رادیو ایران و علاقمندان به شرکت در جشنواره فرهنگی هنری مردم و رادیو، «ایران من» تا پایان مهر فرصت دارند که آثار خود را با فرمت ها و قالب های مورد نظربه وب سایت جشنواره www.iranemanfestival.ir ارسال کنند.

جشنواره ایران من با بهره گیری از پشتوانه چهار ساله در حوزه برنامه سازی، هنر آفرینی و تلاش رسانه ای طراحی شده است و بر آن است تا زمینه های لازم را برای هنرنمایی مخاطبان در عرصه رسانه فراهم آورد و با استفاده از هم افزایی خلاقیت های ایشان، از آثار هنری آنان برای ارتقای کیفی برنامه های رادیو ایران بهره گیرد و دریچه ای تازه در راستای داد و ستد رسانه ای (تعامل) بگشاید.

ضمن آنکه فرصتی را فراهم می سازد تا همگان بتوانند ذوق و خلاقیت و احساس خود را در ارتباط با فلات اقتدار و مهربانی، محک بزنند و جلوه هایی از رازهای این سرزمین را به نمایش در آورند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر