jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۳۹۵۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تصادف اتوبوس و تریلی در محور بم ـ زاهدان یک کشته و ده مصدوم به جای گذاشت. در ساعت 4 و 17 دقیقه صبح دوشنبه، تصادف یک دستگاه اتوبوس با 43 مسافر، هنگام تردد از تهران به سمت زاهدان با یک دستگاه تریلی به اورژانس اطلاع داده شد و بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد. این حادثه یک کشته و ده مصدوم برجای گذاشت. به گفته پلیس، تریلی در سطح جاده متوقف بود، درحالی که از تجهیزات هشداردهنده برای سایر رانندگان نیز استفاده نکرده بود و اتوبوس با آن برخورد کرد. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر