jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۳۸۶۹   ۲۵ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

استاندار هرمزگان با اشاره به اهمیت توسعه جزایر این استان، گفت: باید از ظرفیت دستگاه‌ها ازجمله بنیاد برکت برای توسعه‌ جزایر استفاده شود.

به گزارش جام‌جم، فریدون همتی اظهار کرد: باید علاوه بر توسعه و پیشرفت همه‌جانبه‌ تمام جزایر استان ازجمله جزیره‌ هرمز به معماری خاص و زیباسازی فضای محیطی آنها نیز توجه کنیم تا به جاذبه خوبی برای گردشگران برای سفر به این استان تبدیل شوند.

وی با اشاره به بحث توسعه و پیشرفت جزیره‌ هرمز و تفاهم‌نامه با بنیاد برکت در زمینه محرومیت‌زدایی و توانمندسازی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این جزیره، بیان کرد: مطالعات و بررسی‌های لازم درخصوص توسعه و پیشرفت همه‌جانبه‌ جزیره‌ هرمز انجام گرفته که امیدواریم این مطالعات درخصوص دیگر جزایر نیز بسرعت انجام گیرد و در آینده‌ نزدیک شاهد جزایر توسعه‌یافته و زیبا در استان هرمزگان باشیم.

همتی تصریح کرد: امیدواریم با روحیه‌‌ جهادی که در بنیاد برکت وجود دارد و توجهی که مدیران استانی به توسعه جزایر دارند و با اقدام خوب دستگاه‌های محلی و ملی، روند توسعه جزایر هرمزگان شتاب گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر