jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۳۵۱۳   ۲۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مردی به دلیل اختلاف حساب مالی فردی را مقابل مغازه ای در بابلسر به گروگان گرفته بود که با عملیات بموقع پلیس، گروگان نجات یافت.

دیروز مردی با پلیس تماس گرفت وخبردادکه مرد همسایه شان در مغازه ای نزدیک شیرینی فروشی در یکی از محله های بابلسر از سوی فردی مسلح به گروگان گرفته شده است. ماموران با اخطار به مرد گروگانگیراز او خواستند گروگان را آزاد کند اما متهم حاضر به این کار نبود . زمانی که متهم تسلیم نشد با استفاده از قانون به کارگیری سلاح به سمت او شلیک کردندکه متهم زخمی و بازداشت شد و گروگان هم نجات یافت. سردار سید محمود میر فیضی ، فرمانده انتظامی استان مازندران گفت : متهم اعتراف کرده که به‌دلیل اختلاف حساب مالی دست به گروگانگیری مسلحانه زده که ناکام مانده است./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر