jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۶۵۸۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مجید مظفری، بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما نقش بارمان را در انیمیشن «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر صداپیشگی کرد.

انیمیشن «آخرین داستان» که با برداشتی آزاد از داستان «ضحاک» شاهنامه ساخته می‌شود، مراحل پایانی تولید را می‌گذراند و تاکنون برخی بازیگران چهره سینما و تئاتر صداپیشگی نقش‌های اصلی این انیمیشن را بر عهده داشته‌اند. مجید مظفری آخرین بازیگری است که تاکنون به این ترکیب اضافه شده و صداپیشگی بارمان، یار کاوه آهنگر را انجام داد.

پرویز پرستویی، بیتا فرهی، حامد بهداد، حسن پورشیرازی، باران کوثری، فرخ نعمتی، اشکان خطیبی، شقایق فراهانی، ملیکا شریفی‌نیا، زهیریاری، بانیپال شومون و اکبر زنجانپور از دیگر بازیگرانی هستند که صداپیشگی نقش‌های اصلی انیمیشن «آخرین داستان» را به عهده دارند.

آخرین داستان از سال 89 در استودیو هورخش در حال ساخت است و تولید آن در نیمه دوم امسال به پایان می‌رسد. این انیمیشن در مسیر تولید و سال 2013 موفق شد به‌عنوان شش پروژه برتر در حال تولید جهان در جشنواره انسی فرانسه ـ که مهم‌ترین رویداد انیمیشنی سالانه جهان است ـ معرفی شود. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر