jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۴۱۷۸ ۲۷ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پلیس آلمان کامیونی را توقیف کرد که 51 پناهجوی سوری در اتاق آن مخفی شده بودند. به گزارش شبکه خبری دویچه‌وله، راننده کامیون ترکیه‌ای دستگیر شد.

در میان این تعداد پناهجو، 17 کودک هم دیده می‌شود. پلیس اعلام کرد این افراد گرسنه و دچار کمبود آب شده بودند. پناهجویان از عراق راهی اروپا شده بودند و هیچ‌کدام از آنها گذرنامه یا مدرکی برای عبور از مرز نداشتند. مقامات آلمانی این کامیون را در نزدیکی مرز لهستان توقیف کردند و راننده 46 ساله به اتهام قاچاق انسان دستگیر شد. انتظار می‌رود این افراد به یکی از اردوگاه‌های پناهجویان منتقل شوند. / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر