jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۷۰۴۰۱ ۱۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۹:۱۶

تماشاگران زن ایرانی اجازه ورود به ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار ایران و سوریه را نیافتند این در حالی است که تماشاگرانی زن سوریه ای بدون مشکل وارد ورزشگاه آزادی شدند اما اتفاق عجیب باز هم این نبود.

اتفاق شگفت انگیز دیدار ایران و سوریه چه بود؟

به گزارش جام جم آنلاین ، اتفاق عجیب زمانی افتاد که برخی از تماشاگران دختری که بیرون از ورزشگاه قرار داشتند و اتفاقا چند تا از آنها هم خبرنگار بودند متوجه شدند تماشاگران زن ایرانی می توانند با پرچم سوریه وارد ورزشگاه شوند.

مونا معینی پور که خود خبرنگار است در اینباره به جام جم آنلاین گفت: « زمانی که تماشاگران زن با پرچم سوریه وارد ورزشگاه می شدند ماموران بدون پرسیدن هیچ سوالی به آنها اجازه ورود به ورزشگاه می دادند که این باعث شد برخی از تماشاگران زن ایرانی هم پرچم سوریه دست بگیرند و به ورزشگاه آزادی بروند و دیدار ایران و سوریه را به صورت کامل تماشا کنند. البته در هنگام ورود به ورزشگاه هم اصلا از آنها پرسیده نشد ایرانی هستند یا سوریه ای!»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر