jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۹۷۵ ۱۴ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

ایمن حکیم، سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه ابراز امیدواری کرد که این تیم به همراه ایران جواز راهیابی به جام جهانی 2018 روسیه را کسب کند.

او گفت: سختی زیادی کشیدیم تا به اینجا رسیدیم. در مورد تیم ایران هم باید بگویم، تیم بسیار خوبی است و استحقاق این‌که به جام جهانی صعود کند را داشته است. ما از ابتدا می‌دانستیم ایران به جام‌جهانی صعود می‌کند و حالا که این راه سخت را سپری کردیم، می‌خواهیم همراه ایران به جام جهانی صعود کنیم.

سرمربی سوریه با بیان این‌که عزم ما جزم شده و هم‌قول و هم‌قسم هستیم تا به جام جهانی برویم، افزود: توانایی بسیار بالایی داریم و ما در این مسابقات نتایج خوبی مثل برتری 3 بر صفر هم داشته‌ایم.سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه در واکنش به این مساله که تیمش برای صعود به جام جهانی نیاز به پیروزی مقابل ایران دارد و چقدر برای پیروزی در این بازی آماده هستند، خاطرنشان کرد: نمی‌توانم بگویم چقدر، اما ما از همه لحاظ آماده هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر