jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۹۶۴ ۱۴ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان نزاع خونین در شهرستان خاش، که منجر به قتل سه نفر و مجروحیت سه فرد دیگر شده بود، در استان یزد خبر داد.

به گزارش جام‌جم،سردار محمد قنبری گفت: در جریان درگیری مسلحانه 19تیرماه سال گذشته در شهرستان خاش، افرادی پس از تیراندازی به سمت تعدادی از شهروندان، از محل متواری شدند که طی آن سه نفر کشته شده و سه فرد دیگر نیز بشدت مجروح شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس پس از تحقیقات گسترده در این خصوص، موفق شدند عاملان این جنایت هولناک را که در استان یزد مخفی شده بودند، شناسایی کنند. کارآگاهان پس از شناسایی دقیق محل اختفای متهمان و پس از اخذ نیابت قضایی به یزد اعزام شده و با همکاری ماموران پلیس آگاهی این استان، در یک عملیات برنامه ریزی شده و غافلگیرانه هفت متهم این پرونده را در خانه‌ای دستگیر کردند.

فرمـانده انتظامی استـان سیستان‌و‌بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از روبه رو شدن با ادله و مستندات پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف و انگیزه خود را از این جنایت اختلافات مالی عنوان کردند.

گفتنی است متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر