jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۵۷۳ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در حالی که ایالت‌های لوئیزیانا و تگزاس درگیر پیامدهای توفان اخیر هستند و مناطق زیادی هنوز زیر آب است، ترامپ مشغول تمسخر کلینتون در توییتر است!

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا نمی‌تواند جلوی خودش را بگیرد و در توییتر به حریف سیاسی سابقش هیلاری کلینتون کاری نداشته باشد. او ساعاتی پس از بازگشت به واشنگتن از مناطق سیل‌‌زده تگزاس و لوئیزیانا پیامی علیه کلینتون بازنشر داد که او را به تمسخر می‌گرفت! این پیام که پیشتر در یک حساب توییتری دیگر به نام «ترامپیسم 0.4» متعلق به حامیان ترامپ منتشر شده بود، تصویری از کتاب جدید وزیر خارجه سابق آمریکا با عنوان «آنچه رخ داد» را نشان می‌دهد. در کنار آن تصویری مشابه همین کتاب نشان داده می‌شود که روی آن نوشته شده «من رخ دادم» و زیر آن هم عکسی خندان از ترامپ دیده می‌شود! علاوه بر این، چهار شکلک قهقهه هم کنار آن دیده می‌شود.

این توییت تا شامگاه شنبه بیش از 3500بار مجددا ‌توییت شده و مورد پسند بیش از ده هزار نفر قرار گرفته بود. ترامپ در ادامه آنها سه توییت ارسال کرد که ماهیتی جدی داشت. او در پیامی نوشت: «شاخص تولید 59 درصد رشد داشت که بالاترین سطح از اوایل 2011 است و ما می‌توانیم بهتر هم عمل کنیم!» او در پیام دیگری نوشت: «تازه از ایالات بزرگ تگزاس و لوئیزیانا به کاخ سفید بازگشتم؛ اوضاع خوب بود. چه همکاری و هماهنگی‌ای!» او نهایتا نوشت: «به یاد داشته باشید یکشنبه روز ملی دعاست.» کتاب جدید کلینتون تجربیات او از نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکاست. هفتمین کتاب کلینتون 12 سپتامبر منتشر می‌شود و انتظار می‌رود او توری سراسری برای فروش کتابش به راه بیندازد. در این کتاب 512 صفحه‌ای درباره کمپین او علیه ترامپ و شکست انتخاباتی غیرمنتظره نوشته شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر