jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۶۴۸ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه‌های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از توزیع گسترده گوشت تنظیم بازار در همه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سازمان میادین و صنوف مختلف خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سید داوود موسوی اعلام کرد: براساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار با همکاری وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه، اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، انجمن بسته‌بندی مواد پروتئینی کشور و سازمان میادین میوه و تره‌بار؛ گوشت بسته‌بندی وارداتی، به صورت تک‌نرخی و بدون محدودیت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین عرضه می‌شود.

به گفته این مقام مسئول، هر کیلوگرم ران بسته‌بندی 43 هزار تومان، سردست (شامل ماهیچه، ماهیچه پلویی، خورشتی، کف دست) هر کیلوگرم 42 هزار تومان، راسته با استخوان بسته‌بندی کیلویی 35 هزار تومان، گردن بسته‌بندی کیلویی 35 هزار تومان و قلوگاه بی‌استخوان بسته‌بندی کیلویی 25 هزار تومان فروخته می‌شود.سیدداوود موسوی افزود: قرار است همه واحدهای بسته‌بندی صرفا نسبت به تولید و عرضه این اقلام و با قیمت‌های یکسان اقدام کنند.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه‌های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت خاطرنشان کرد: گوشت‌های وارداتی تحت نظارت سازمان دامپزشکی (از مرحله خرید دام، کشتار تا واردات و بسته‌بندی) عرضه می‌شود و نظارت‌های مستمر بر حفظ موازین بهداشتی و سلامت در مراحل مختلف انجام می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر