jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۶۸۲۷۰   ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هفته‌نامه آمریکایی نیوزویک در مطلبی با اشاره به ادعای نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل مبنی بر امکان بازدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از مراکز نظامی ایران طبق برجام نوشت: ایران رویای آمریکا برای بازرسی از مراکز نظامی خود را بر باد داد.

به گزارش ایرنا، نیوزویک در گزارشی با عنوان « ایران رویای آمریکا برای بازرسی نظامی خود را بر باد داد و بر افزایش توان موشکی خود تاکید کرد» نوشت: مقامات ایران درخواست آمریکا را برای بازرسی از برخی مراکز نظامی ایران (مشکوک از نظر واشنگتن) از سوی بازرسان هسته‌ای سازمان ملل رد کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر