jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۰۹۶ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

کاوه رضایی درخشش خود را در لیگ بلژیک شروع کرده است. او این هفته موفق شد دو گل برای شارلوا بزند و یک گل هم بسازد. این درخشش کاوه باعث شد خیلی به چشم بیاید.

حالا او در این باره می‌گوید: «اول از همه باید بگویم خیلی خوشحالم که برای تیمم موثر واقع شدم و توانستم دو گل به ثمر برسانم. ولی مهم‌تر از گلزنی، خوشحالم که تیمم توانست پیروز شود؛ چون پیروزی مهمی را کسب کردیم.» او درباره فضای حاکم در شارلوا می‌گوید: «با اعتماد به نفس زیادی به شارلوا آمده‌ام. خیلی مثبت‌اندیش بودم و از تصمیمی که گرفتم خوشحالم. با وجود مشکل زبان، هم‌تیمی‌هایم استقبال خوبی از من کردند. من روز به روز احساس بهتری پیدا کردم و در تیم جا افتادم.»

کاوه درباره اثبات خود در این باشگاه بلژیکی حرف‌های جالبی می زند: «وقتی به شارلوا پیوستم، خیلی‌ها در ایران به این تصمیم من خرده گرفتند و وقتی برخی از مردم دیدند من دو بازی اول را از روی نیمکت ذخیره‌ها شروع کردم، به انتقاد از من پرداختند و گفتند ‌استقلال را ترک کردم که نیمکت‌نشین شوم. خوشحالم که خودم را در زمین مسابقه ثابت کردم و نشان دادم ترک تیم فوتبال استقلال و پیوستن به شارلوا، تصمیم درستی بود.»

او تشبیه جالبی از وضعیتش در ترکیب شارلوا می‌کند: «من در ترکیب تیم، مثل یک ماهی در آب هستم و امیدوارم همین طور هم ادامه‌ دهم و با حمایت هم تیمی‌هایم و مربی، روند خوبم را ادامه‌ دهم.»

کاوه درباره حضور در تیم ملی می‌گوید: «همیشه برایم افتخار است که برای تیم‌ ‌ملی کشورم بازی کنم و از پیراهن و پرچمم دفاع کنم. امیدوارم جزئی از تیمی باشم که به جام جهانی می‌رود تا بتوانم در جام جهانی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران را همراهی کنم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر