jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۶۵۱۷۷   ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۳:۱۲

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجری طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و دستگیری ۶۰۰ مواد فروش در پایتخت خبر داد.

پاتک پلیس به ۶۰۰ مواد فروش در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سردار حسین رحیمی با اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر که از شب گذشته تا ظهر امروز در سطح سرکلانتری های یکم، سوم و یازدهم پلیس فاتب به اجرا درآمده است، افزود: همکاران در پلیس مبارزه با مواد مخدر و همچنین پلیس پیشگیری موفق شدند با اجرای این طرح، ۶۰۰ معتاد را شناسایی و دستگیری کنند. همچنین همکاران در پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ موفق به کشف ۱۸۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر از معتادان شدند.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح در ۲۴ ساعت گذشته ضربه مهلکی به موادفروشان و به ویژه خرده فروشان مواد مخدر در پایتخت وارد کرد، ادامه داد: اجرای طرح های ضربتی برای مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و همچنین جمع آوری معتادان متجاهر در سطح شهر تهران ادامه دارد و در تمامی کلانتری ها اجرا می شود.

رئیس پلیس تهران بزرگ با اعلام اینکه برخورد با معتادان و همچنین انهدام پاتوق موادفروشان جزو مطالبات همیشگی شهروندان تهرانی است، خاطرنشان کرد: پلیس با جدیت اجرای طرح های ضربتی را انجام می دهد. از این رو در همین عملیات شب گذشته بیش از ۶۰۰ معتاد دستگیر شدند که بخشی از آنها به اردوگاه فشافویه منتقل شده اند. جا دارد دیگر دستگاه های مسئول در امر مبارزه با مواد مخدر نیز پای کار آمده و به وظایف خود در امر ساماندهی معتادان عمل کنند.

سردار رحیمی با اعلام اینکه پلیس دوست ندارد چند روز دیگر معتادان دستگیر شده را در خیابان ببیند و آنها را بازداشت کند، افزود: دستگاه قضایی و شهرداری قول های مساعدی برای برخورد جدی با معتادان متجاهر به پلیس داده اند امیدورایم با اجرایی شدن این قول ها شاهد ریشه کنی این پدیده در سطح پایتخت باشیم.

وی در ادامه به کشف تعداد قابل توجهی ادوات استعمال مواد مخدر از مخفیگاه معتادان اشاره کرد و گفت: در بین معتادان دستگیر شده تعدادی زن معتاد نیز شناسایی و دستگیر شدند که این افراد نیز برای تعیین و تکلیف به دستگاه قضایی معرفی شده اند.

سردار رحیمی درباره امنیت تفرجگاه ها به ویژه در ایام تابستان نیز گفت: پایداری امنیت و بالا بردن احساس امنیت از وظایف نیروی انتظامی است و پلیس تهران با جدیت برنامه های خود را به گونه ای طرح ریزی کرده است که شهروندان تهرانی بالاترین میزان امنیت را احساس کنند.

وی تصریح کرد: تمامی تفرجگاه های تهران و پارک ها تحت پوشش پلیس پایتخت هستند و ماموران انتظامی موظفند از ساعت ابتدایی صبح تا ساعت های انتهایی که خانواده ها در پارک ها حضور دارند در تفرجگاه ها و بوستان ها حضور داشته و نسبت به برقراری امنیت اقدام کنند.

رئیس پلیس تهران بزرگ با اعلام اینکه شماره تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده دریافت پیشنهادات و گزارشات مردمی از فعالیت اخلالگران امنیت در جامعه است، تاکید کرد: شهروندان آگاه باشند که کوچکترین گزارشات آنها به پلیس مورد بررسی کارشناسی قرار می گیرد و ماموران پلیس موظف به برخورد با اخلال گران نظم و امنیت، اراذل و اوباش، مزاحمین نوامیس و خرده فروشان مواد مخدر هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر