jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۱۰۵ ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شیروان خراسان شمالی گفت: یک شکارچی متخلف در این شهرستان که هفت ماه قبل به اتهام شکار چهار راس قوچ به زندان محکوم شده بود، مجددا با سه لاشه دیگر دستگیر شد که براین اساس باید 700 میلیون ریال جریمه پرداخت کند.

حمید فخرانی اظهار کرد: این شکارچی متخلف که بتازگی به شکار سه راس قوچ اوریال اقدام کرده بود در تعقیب و گریز با ماموران محیط‌بانی در منطقه حفاظت شده «گلیل» موفق به فرار شد. وی افزود: محیط‌بانان اداره محیط زیست شهرستان با هماهنگی مقامات قضایی شهرستان در بازرسی از منزل شکارچی متخلف، تعداد سه راس لاشه قوچ و میش اوریال کشف کردند. فخرانی گفت: این شکارچی متخلف با دستور مقام قضایی دستگیر و برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد. وی افزود: این شکارچی متخلف سال 95 نیز به همراه لاشه چهار راس قوچ و کل دستگیر شده بود که به تحمل سه سال زندان و پرداخت 400 میلیون ریال جریمه محکوم شد، اما نامبرده بعدا با قید ضمانت آزاد شد. فخرانی تصریح کرد: این متخلف علاوه بر پرداخت باقیمانده جریمه نقدی تخلف قبلی خود، باید 300 میلیون ریال برای تخلف جدید خود بپردازد./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر