پس از این که سعید احمدوند از سمت خود به عنوان سرمربی تیم ملی تنیس استعفا کرد، مجید شایسته، رئیس این فدراسیون تلاش زیادی انجام داد تا وی را از تصمیمش منصرف کند که با اصرار احمدوند برای رفتن، پافشاری رئیس محقق نشد.
کد خبر: ۱۰۶۳۱۸۶

مجید شایسته درباره جانشین احمدوند،‌ گفت: سیف‌الله بهزادپور به عنوان مربی تیم ملی، این تیم را در بازی‌های داخل سالن آسیا همراهی می‌کند. او قبلا کمک احمدوند بود و در تمامی رقابت‌ها هم در کنار تیم ملی حضور داشت، از این رو قرار است در بازی‌های داخل سالن آسیا تیم ملی تنیس را همراهی کند.شایسته درباره ادامه همکاری سرمربی جدید بعد از رقابت‌های داخل سالن آسیا ادامه داد: پس از پایان بازی‌ها جلسه‌ای برگزار می‌کنیم و در آن سرمربی تیم ملی برای مسابقات دیویس کاپ مشخص می‌شود.

او همچنین ترکیب تیم ملی تنیس را برای بازی‌های داخل سالن مشخص کرد و گفت: حمیدرضا نداف و امیروالا معدنچی برای ایران بازی می‌کنند. برای تیم ملی دختران هم قرار است مسابقه انتخابی برگزار شود و تا یکشنبه هفته آینده ترکیب مشخص می‌شود. دلیل این که انتخاب تیم ملی دختران زمان می‌برد این است که صدف صادق‌وزیری و غزاله پاک‌باطن برای تحصیل در خارج از کشور هستند و نمی‌توانند در آن زمان که بازی‌ها برگزار می‌شود تیم ملی را همراهی کنند و ان‌شاءالله از وجودشان در مسابقات بعدی استفاده می‌کنیم.

رئیس فدراسیون تنیس در پاسخ به این پرسش که امکان کسب مدال در بازی‌های داخل سالن آسیا برای ایران وجود دارد یا خیر؟ با ابراز رضایت از موافقت مسئولان مبنی بر حضور تنیس در این بازی‌ها گفت: ما امکان کسب مدال نداریم، اما از وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک برای حضور در این رقابت‌ها تشکر می‌کنم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها