تیم فوتبال رئال مادرید در دیدار رفت سوپر جام باشگاههای اسپانیا در ورزشگاه نوکمپ برابر بارسلونا پیروز شد. کریستیانو رونالدو در این بازی یک گل زیبا به ثمر رساند و با دریافت کارت قرمز اخراج شد.
کد خبر: ۱۰۶۲۱۳۰
پیروزی قاطعانه رئال در ال کلاسیکو

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، تیم های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید بامداد روز دوشنبه دیدار رفت خود را در سوپرکاپ باشگاههای اسپانیا در ورزشگاه نوکمپ برگزار کردند که طی آن رئال مادرید ۳ بر یک پیروز شد تا یک گام به فتح این جام نزدیکتر شود.

در نیمه نخست این بازی توپی از خط دروازه ها نگذشت. رئال مادرید که رونالدو را روی نیمکت داشت شروع خوبی در این نیمه داشت با این حال بارسلونا هر چه از زمان بازی گذشت خود را پیدا کرد و چندین بار خلق موقعیت کرد که البته هیچ کدام صد در صدی نبودند. در مقابل رئال مادرید هم در ضد حملات مثل همیشه خطرناک بود. در این نیمه کاملا جای خالی نیمار محسوس بود و بارسلونا نتوانست آن فشار همیشگی را وارد کند.

شروع نیمه دوم با گل زودهنگام رئال مادرید همراه شد. در دقیقه ۵۰ بود که جرارد پیکه پاس عرضی مارسلو را به اشتباه درون دروازه خودی را گشود. بارسلونا چند دقیقه بعد موقعیت خوبی را توسط دلوفئو از دست اما خوش شانس هم بود که دنی کارواخال در دقیقه ۵۵ یک موقعیت عالی گلزنی را از دست داد.

رونالدو در دقیقه ۵۸ جایگزین بنزما شد تا بازی جذاب تر شود. رئال مادرید که بازی خوبی را از خود به نمایش می گذاشت روی قیچی برگردان رونالدو میزبان را تحت فشار قرار داد. رونالدو یک بار هم گلزنی کرد که در آفساید قرار داشت.

بارسلونا در ادامه فشار را بیشتر کرد. بعد از اینکه بوسکتس یک موقعیت ایده آل را از دست داد داور یک پنالتی به سود بارسلونا اعلام کرد که اعتراض فراوان رئالی ها را بدنبال داشت. لیونل مسی این ضربه را در خلاف جهت کیلور ناواس به گل تبدیل کرد تا در دقیقه ۷۶ کار به تساوی کشیده شود.

در حالی که بارسلونا بر فشار حملات خود افزوده بود رئال مادرید روی یک ضد حمله برق آسا دروازه میزبان را گشود. کریستیانو رونالدو از فضای پشت سر پیکه به خوبی استفاده کرد و با شوتی دیدنی توپ را به گل دوم رئال مادرید تبدیل کرد. ستاره مادریدی بعد از این گل مقابل هواداران بارسلونا ایستاد و پیراهن خود را نیز در آورد تا کارت زرد دریافت کند.

رونالدو در دقیقه ۸۲ با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. او در کورس با اومتیتی به زمین افتاد که داور آن را فریب تشخیص داد و به رونالدو کارت زرد دوم را نشان داد. واکنش ستاره رئال اما هُل دادن داور بود که باید دید چه عواقبی برای او بدنبال خواهد داشت.

در حالی که رئال مادرید ۱۰ نفره شده بود به گل سوم خود نیز دست یافت. این بار مارکو آسنسیو در ضد حمله روی شوت دیدنی خود توانست دروازه ترشتگن را باز کند تا والورده که چندی پیش طعم برد را در ال کلاسیکو در آمریکا بچشد این بار در نوکمپ شکست سنگینی را همراه با بارسلونا متحمل شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها