jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۶۰۰۸۴   ۱۷ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۹:۲۸

شبکه رادیویی تهران ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، مستند سایه روشن را با عنوان روز خبرنگار، سختی ها و مشقت های این شغل تقدیم مخاطبان می کند.

مستند روز خبرنگار از رادیو تهران

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی تهران، مستند های سایه روشن شبکه رادیویی تهران پس از شرکت در جشنواره های متعدد داخلی و خارجی و کسب رتبه برتر در جشنواره پیرغلامان حسینی و کسب رتبه اول در جشنواره اعتیاد و رسانه، با مستند روز خبرنگار در جشنواره عمار شرکت و شایسته تقدیر شناخته شد.

مستند روز خبرنگار درباره یک مستندساز جنگ است که با 15 ترکش در میدان نبرد به فیلمبرداری خود ادامه می دهد زیرا که رسالت خود را انتقال پیام می داند. این برنامه امروز در 17 مرداد به مناسبت روز خبرنگار از شبکه رادیویی تهران پخش می شود.

سایه روشن کاری از گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری شبکه رادیویی تهران است که قریب به دو سال است هر روز شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 از این شبکه رادیویی در حال پخش است. این مستند رادیویی پیش تر نیز از جانب مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صدا و سیما تقدیر شده بود.

این برنامه با مستندسازان رادیو تهران مینا نیکانیک، اکبر یاری، آرزو مددی، مریم السادات آصفی، سمیرا صدیقی و... از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز تقدیم حضور شنوندگان می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر