jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۸۷۸۷   ۱۵ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۰

بلیزارد بتازگی آمار هزینه‌ها، دستمزدها و مزایای تعیین شده برای شرکت‌کنندگان در مسابقات Overwatch را منتشر کرده که دانستنش برای خیلی‌ها جالب خواهد بود. حداقل دستمزدی که بلیزارد تعیین کرده، 50 هزار دلار در سال است.

علاوه بر این، مزایای بیمه‌ای، طرح بازنشستگی، منزل برای استقرار در طول مسابقات و حداقل 50 درصد پول جایزه ـ که بین اعضای تیم تقسیم خواهد شد ـ برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. مجموع حقوق و مزایایی که در فصل اول به شرکت‌کنندگان داده خواهد شد، 5/3 میلیون دلار است که دست‌کم یک میلیون از آن، متعلق به تیم قهرمان خواهد بود. شرایط شرکت در این مسابقات، این است که هر تیم بین 6 تا 12 بازیکن داشته باشد. از نظر مرزبندی جغرافیایی هم محدودیتی در کار نیست و گیمرها می‌توانند از هر کجای جهان ثبت‌نام کنند.

تاخیر RDR2 همه را سر حال آورد!

اگر تاکنون عظمت راکستار را به معنای واقعی درک نکرده‌اید، خوب است بدانید اخیرا الکترونیک آرتز درباره تاخیر عرضه این گیم تا موعدی نامعلوم در سال 2018 چه گفته است! بلیک یورگنسن، مدیر ارشد مالی الکترونیک آرتز در سخنانی گفته تاخیر Red Dead Redemption 2، فرصتی فراهم خواهد کرد تا شرکت‌های دیگر عملکرد بهتری در بازار داشته باشند. جالب این‌که مدیر ارشد مالی یوبی‌سافت، آلن مارتینز با او هم‌عقیده است و زودتر از او گفته این تاخیر به درآمد بیشتر یوبی‌سافت کمک خواهد کرد.

آقای یورگنسن در کنار ابراز خرسندی از تاخیر RDR2، وجود چنین ابرعناوینی را کاملا مفید می‌داند، چراکه صنعت گیم را بیش از پیش مطرح می‌کنند و از طرق مختلف ـ ایجاد هیجان در بازار و عرضه به‌صورت باندل به همراه کنسول‌ها به منظور کاهش قیمت و جذب مشتری بیشتر و... ـ موجب وسعت بخشیدن به اقتصاد صنعت گیم می‌شوند.

در حال حاضر، بهار 2018 به عنوان زمان انتشار RDR2 اعلام شده و تاریخ دقیق آن مشخص نیست. این گیم برای Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد و فعلا هیچ خبری از انتشار آن برای PC نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر