jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۵۸۶۱۸ ۱۴ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز از اختلاف نظر شورای عالی شهرسازی برای بازنگری در طرح تفصیلی سال 90 کرج خبر داد و گفت: شورای عالی نیازی به بازنگری در این طرح نمی‌بیند.

‌به گزارش ‌ایسنا‌، خسرو ارتقایی گفت: یک اختلاف نظر جدی با شورای عالی شهرسازی ‌در خصوص طرح تفصیلی سال 90 وجود دارد.

ارتقایی با بیان اینکه شورا نیازی به بازنگری در این طرح حس نمی‌کند، گفت: این در حالی است شبکه شهری کرج از یک ناکارآمدی رنج می‌برد و توسعه یک باره جمعیت بدون توسعه زیرساخت‌ها رخ داده است.وی به طرح جامع ترافیکی کرج اشاره و ادامه داد: یکی از توقعات ما از شهرداری کرج، اجرای طرح‌های ترافیکی منطبق با این طرح و بررسی اثربخشی طرح‌های ترافیکی است.این معاون استاندار البرز در ادامه به موضوع قطار شهری کرج اشاره و اعلام کرد: پس از کش و قوس‌های فراوان ما از وزارت تعاون هم نتیجه مطلوبی نگرفتیم.وی افزود: در این مدت درهای رافت بر روی سابیر باز شده اما این شرکت از این فرصت‌ها استفاده نکرده و پروژه زمین گیر است.ارتقایی در پایان از مذاکره با یک شرکت چینی برای واگذاری خط پنج و فاز دوم خط دو خبر داد و گفت: این شرکت چینی هم برای امور اجرایی و هم برای آوردن فاینانس اعلام آمادگی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر