jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۵۷۶۳۹ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۴

در شب ولادت شمس الشموس حضرت امام رضا (ع) مستند «در مکتب عشق» از شبکه یک روی آنتن می رود.

پخش مستند «در مکتب عشق» از شبکه یک

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه یک، این مستند که زندگی روحانی جوانی را روایت می کند که عاشقان پابوسی حرم امام رضا (ع) را رایگان و با هزینه شخصی به زیارت امام هشتم می برد.

حجت الاسلام فلاح نژاد که از روحانیون مستقر در روستای «ولایت رود آسارا»ی کرج است که خانواده ها و بخصوص سالمندانی که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشدند را بصورت اردویی و با حداقل هزینه و یا بدون هزینه و با کمک خیرین اعزام می کند.

عباس لهراسبی مجری طرح، مهران رستمی تهیه کننده، هاشم عطار تصویربردار و مهدی رمضانی کارگردان مستند در مکتب عشق هستند که پنج شنبه 12 مرداد حوالی ساعت 20 از شبکه یک پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
خیلی هم موفق هستم!

گفت‌وگو با لاله صبوری، بازیگر باسابقه تلویزیون که حالا چند سالی است دیگر نقش‌های پررنگی بازی نکرده است

خیلی هم موفق هستم!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر