jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۵۲۴۴۵   ۲۶ تير ۱۳۹۶  |  ۲۲:۴۵

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی اصفهان از کشف کلاهبرداری ۱۸۵ میلیونی و دستگیری رمال «بخت بازکن» در کلانشهر فرهنگی اصفهان خبر داد.

رمال بخت‌بازکن 185 میلیون به جیب زد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، سرهنگ جهانگیر کریمی، با اشاره به دستگیری رمالی در اصفهان با کلاهبرداری ۱۸۵ میلیون تومان گفت: این فرد مدعی درمان بیماران و گشایش بخت جوانان بوده است و در هر بار ویزیت این افراد مبالغ زیادی را از آنها دریافت می‌کرده است.

وی با بیان اینکه به دنبال شکایات متعدد در خصوص این فرد پرونده تشکیل و بررسی این پرونده در دستور کار پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت، افزود: باید توجه داشته باشیم که رمالی و فالگیری جرم بوده و از این رو این فرد مجرم شناخته می‌شود.

کریمی تصریح کرد: در حال حاضر این فرد رمال دستگیر و در حال تشکیل پرونده برای تحویل به مراجع قضایی است. این شخص در بازجویی‌های اولیه به انجام ۱۸۵ میلیون تومان کلاهبرداری از شهروندان اصفهانی اعتراف کرده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به پیدا شدن ابزارهای مختلف دعا نویسی و رمالی از منزل متهم توصیه کرد؛ شهروندان به آموزه‌های الهی تکیه کنند و از اعتماد به عقاید و دیدگاه‌های انحرافی پرهیز نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر