از نمونه آثار مشهور اودوبان می‌توان از کتاب پرندگان آمریکا که در سال 1827 میلادی در بریتانیا به چاپ رسید، یاد کرد. جان جیمز اودوبان 12 سال از عمرش را صرف تکمیل کتاب مذکور کرد. نکته شایان ذکر پیرامون این اثر، این است که به عنوان گران قیمت ترین کتاب تاریخ از آن یاد می‌شود. هدف آن ها درگیر کردن عموم مردم برای داشتن نقشی فعال در حفاظت از پرندگان و زیستگاه های آنها است. مسابقه سالانه که توسط این سازمان برگزار می‌شود افزایش آگاهی عموم مردم را برای حفظ حیات وحش در سراسر آمریکا نشان می‌دهد.
کد خبر: ۱۰۵۲۴۱۳
برندگان عکس‌های برگزیده جایزه عکاسی اودوبان 2017

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از فرادید، جایزه اودوبان در واقع از میان 5500 عکس از 49 ایالت آمریکا عکس ها بر اساس کیفیت، اصالت و ارزش هنری از میان گروه های آماتور، حرفه ای و جوان انتخاب شدند. اودوبان سازمانی است که به ترمیم اکوسیستم طبیعی و تنوع زیستی در تمام آمریکا می پردازد. نام این موسسه از فردی بنام جان جیمز اودوبان John James Audubon گرفته شده و وی شخصی پرنده شناس، طبیعت‌گرا، شکارچی و الیته نقاشی آمریکایی بوده است که پرندگان آمریکای شمالی را به شیوه‌ای به مراتب بهتر از گذشته تصویر برداری، فهرست بندی و شرح نمود.

از نمونه آثار مشهور اودوبان می‌توان از کتاب پرندگان آمریکا که در سال 1827 میلادی در بریتانیا به چاپ رسید، یاد کرد. جان جیمز اودوبان 12 سال از عمرش را صرف تکمیل کتاب مذکور کرد. نکته شایان ذکر پیرامون این اثر، این است که به عنوان گران قیمت ترین کتاب تاریخ از آن یاد می‌شود. هدف آن ها درگیر کردن عموم مردم برای داشتن نقشی فعال در حفاظت از پرندگان و زیستگاه های آن ها است. مسابقه سالانه که توسط این سازمان برگزار می شود افزایش آگاهی عموم مردم را برای حفظ حیات وحش در سراسر آمریکا نشان می دهد.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها