jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۳۸۹   ۱۲ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم ملی زیر 17 سال از حضور ایران در سید دو قرعه‌کشی جام جهانی نوجوانان خبر داد.

عباس چمنیان گفت: ما 15 تیر به هند می‌رویم و 16 تیر ماه بعد از شرکت در کارگاه آموزشی، بعدازظهر همان روز در مراسم قرعه‌کشی حاضر می‌شویم تا رقبای خودمان را بشناسیم. نکته خوب درباره قرعه‌کشی این است که خوشبختانه ما در سید دو این قرعه‌کشی قرار گرفتیم و امیدوار به یک قرعه خوب و بهتر هستیم. ایران به‌واسطه چند صعود به جام جهانی این رده سنی در سال‌های گذشته در این سید قرار گرفته است. تیم ملی زیر 17 سال بعد از شناختن رقبای خود، باید 15 مهر 96 در جام جهانی به میزبانی هند حاضر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر