jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۳۶۰   ۱۲ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از آغاز فعالیت گروه تبلیغی بقیه‌الله و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و تبلیغی در سواحل، تفرجگاه‌ها و مناطق گردشکری استان خبر داد.

سرهنگ پاسدار علی‌رضا باقری با بیان این که پلیس در طرح تابستان امسال از تکنیک‌ها، روش‌ها و بسترهای نوین در انتقال موضوعات فرهنگی به مسافران استفاده کرده است، افزود: با همکاری گروه تبلیغی بقیه‌الله از طلاب حوزه علمیه قم گام‌هایی موثر برداشته شده است. وی توزیع بسته‌های فرهنگی در قالب لوح فشرده، بروشور، تراکت، پلات‌های نمایشگاهی و سایر اقلام فرهنگی بین مسافران را از دیگر فعالیت‌های نیروی انتظامی استان در این زمینه برشمرد و گفت: قالب برنامه‌های پلیس در تابستان امسال با رویکرد آموزشی و انتقال ارزش‌ها و هنجارهای اخلاقی و اسلامی است و هدف از اجرای این برنامه‌ها تعامل با جامعه هدف و اخذ مشارکت اجتماعی برای ارتقای امنیت اجتماعی است./ تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر