jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۴۵۵   ۰۵ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۰

سارقی که با همدستی یکی از دوستانش در شمال تهران به زنان و دختران حمله می کرد و زیورآلات آنان را به سرقت می برد دستگیر شد در پی شکایت های مختلف مردمی مبنی بر سرقت و زورگیری توسط 2 جوان که سرنشین یک دستگاه پیکان بودند

ماموران انتظامی روز گذشته در یکی از میدان های شهر متوجه درگیری دو جوان شدند پس از بررسی موضوع ، مشخص شد، یکی از آنها همان سارقی است که با حمله به زنان ، زیورآلات آنان را می رباید. با دستگیری و تحویل سارق به شعبه 1609 جنایی تهران ، قاضی باقری دستور پیگیری این پرونده را صادر کرد و موضوع در دستور کار ماموران شعبه 5 آگاهی تهران قرار گرفت . این سارق روز گذشته اعتراف کرد تاکنون با این شیوه مرتکب 7 فقره سرقت به طریق آزار و اذیت شده است با این اعترافات ، تلاش ماموران برای دستگیری دیگر سارق فراری آغاز شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر