jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۱۴۸۳   ۲۴ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۴

پرونده انتقال مهدی طارمی به خارج از کشور باز شد.

بهترین زمان برای انتقال طارمی

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی طارمی با وجود تمام انتقاداتی که از او می شود همچنان گل می زند و پیش می رود. او در دیداری که تیم ملی فوتبال ایران نیز به جام جهانی 2018 روسیه صعود کرد باز هم گل زد. درخشش در پرسپولیس، لیگ قهرمانان آسیا و تیم ملی فوتبال ایران باعث شده تا حتی برای کسب توپ طلای برترین بازیکن سال آسیا نیز شانس داشته باشد.

طارمی که فصل گذشته تجربه ناموفقی برای لژیونر شدن پشت سر گذاشت گفته که دو فصل دیگر در پرسپولیس می ماند اما شواهد حاکی از تمایل دوباره او برای لژیونر شدن است.

اینکه طارمی پیشنهاد خارجی دارد یا نه نمی دانیم و اینکه پرسپولیس با جدایی او موافقت می کند یا خیر را باز هم نمی دانیم اما در صورتی که او به بازی کردن در فوتبال ایران ادامه بدهد دچار افت شدید قیمت در مارکتینگ بین المللی می شود.

او اکنون دو و نیم میلیون دلار قیمت دارد. از سویی اگر او نخواهد این فصل که در اوج قرار دارد ترانسفر شود برای سال های آینده شانس کمتر و پیشنهادات کمتری خواهد داشت. بهترین زمان برای لژیونر شدن طارمی فرارسیده است. شاید این فرصت دیگر برای او پیش نیاید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها