jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۱۴۸۳   ۲۴ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۴

پرونده انتقال مهدی طارمی به خارج از کشور باز شد.

بهترین زمان برای انتقال طارمی

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی طارمی با وجود تمام انتقاداتی که از او می شود همچنان گل می زند و پیش می رود. او در دیداری که تیم ملی فوتبال ایران نیز به جام جهانی 2018 روسیه صعود کرد باز هم گل زد. درخشش در پرسپولیس، لیگ قهرمانان آسیا و تیم ملی فوتبال ایران باعث شده تا حتی برای کسب توپ طلای برترین بازیکن سال آسیا نیز شانس داشته باشد.

طارمی که فصل گذشته تجربه ناموفقی برای لژیونر شدن پشت سر گذاشت گفته که دو فصل دیگر در پرسپولیس می ماند اما شواهد حاکی از تمایل دوباره او برای لژیونر شدن است.

اینکه طارمی پیشنهاد خارجی دارد یا نه نمی دانیم و اینکه پرسپولیس با جدایی او موافقت می کند یا خیر را باز هم نمی دانیم اما در صورتی که او به بازی کردن در فوتبال ایران ادامه بدهد دچار افت شدید قیمت در مارکتینگ بین المللی می شود.

او اکنون دو و نیم میلیون دلار قیمت دارد. از سویی اگر او نخواهد این فصل که در اوج قرار دارد ترانسفر شود برای سال های آینده شانس کمتر و پیشنهادات کمتری خواهد داشت. بهترین زمان برای لژیونر شدن طارمی فرارسیده است. شاید این فرصت دیگر برای او پیش نیاید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها