jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۰۳۹۴   ۰۳ تير ۱۳۸۱  |  ۲۲:۵۱

تیم ملی فوتبال برزی برای دیدار خود در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام جهانی که روز چهارشنبه برگزار می شود همان پیراهن همیشگی زردرنگ را به تن خواهد کرد این دیدار فردا برابر تیم ترکیه و در شهر سایتاما ژاپن برگزار می شود

پیراهن تیم برزیل برای این دیدار زرد، شورت آبی و جوراب سفید رنگ خواهد بود تیم برزیل در دیدار قبلی خود در مرحله یک چهارم نهایی پیراهن آبی رنگ پوشیده بود تیم ترکیه در این دیدار طبق معمول پیراهن قرمز رنگ خود را به تن خواهد کرد تیم کره هم در مرحله نیمه نهایی که امروز برابر تیم آلمان انجام می شود پیراهن همیشگی قرمز رنگ را به تن می کند، ضمن آنکه شورت آنها آبی و جوراب قرمز خواهد بود این تیم در دیدار قبلی پیراهن سفید رنگ به تن کرده بود. تیم آلمان هم برای دیدار با کره پیراهن سفید، شورت مشکی و جوراب سفید خواهد پوشید.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر