jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۰۳۸۱   ۰۳ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۳

مراسم اهدای جوایز برگزیدگان دهمین دوره سابقات درسهایی از قرآن عصر یکشنبه با حضور برگزیدگان این مسابقات در صداوسیما برگزار شد در ابتدای این مراسم حسین واعظی نژاد مدیر ستاد ترویج فرهنگ قرآنی به ارائه گزارشی درباره برگزاری

این مسابقات پرداخت وی در گزارش خود، درباره شکل گیری این مسابقات گفت : این مسابقات 10 سال قبل با ذوق و شوق عده ای از فرهنگیان به وجود آمد و بسرعت مورد استقبال دانش آموزان و اولیای آنها قرار گرفت ؛ به گونه ای که تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات از300 نفر به پانصدوهفتاد هزار نفر در تهران و استانهای دیگر کشور رسید. در ادامه مراسم ، حجت الاسلام محسن قرائتی ، در سخنانی ابراز امیدواری کرد، رابطه بینندگان برنامه "درسهایی از قرآن " در طول تابستان نیز با ستاد ترویج فرهنگ قرآنی حفظ شود. وی درباره راه حل این مساله گفت:در حال حاضر، در حال مذاکره با تعدادی از استادان دانشگاه ها هستیم تا در طول فصل تابستان ، با حضور آنها در مرکزی خاص ، مردم بتوانند طی تماس با آنها، با شماره 42 وچهل ویک ،8422240 پاسخ پرسشهای دینی و مذهبی خود را به زبانی ساده دریافت کنند تا بتوانند به شبهات موجود در جامعه غلبه کنند. گفتنی است ، در این مراسم ، برخی از برگزیدگان ، برنامه هایی کوتاه اجرا کردند و در پایان نیز به برگزیدگان جوایزی اهدا شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر