jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۳۵۸۹۶   ۰۸ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شمشیربازان سابر ایران برای اردوی مشترک با روسیه دیروز راهی مسکو شدند. شمشیربازان که با ششمی جام جهانی مادرید برگشتند، بعد از استراحت، همان برنامه تمریناتشان را برای قهرمانی آسیا و جهان ادامه دادند.

پیمان فخری که این بار هدفش مدال آسیا و جهان است، حتی در مادرید تمرینات شاگردانش را قطع نکرد و آنها با همه خستگی مسابقه دادند؛ مسابقه‌ای که از نظر خودش راضی‌کننده بود زیرا به‌قول خودش هر بار نسخه یک تیم بزرگ را می‌پیچند.

شمشیربازان قبل از قهرمانی آسیا، رقابت‌های جایزه بزرگ مسکو را هم دارند؛‌ مسابقه‌ای که 12 خرداد شروع می‌شود. آنها این بار چند روز زودتر رفتند تا به دعوت روس‌ها در اردوی مشترکی با شمشیربازان میزبان و آمریکا به اتفاق گرجستان، ترکیه و ژاپن تمرین کنند و دوئل داشته باشند.

تیم ملی شمشیربازی سابر دیروز با همان ترکیب جام جهانی مادرید یعنی با مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی راهی مسکو شد تا چهار روز با نامداران در مسکو تمرین مشترک انجام بدهند.

آنها غیر از تمرین، مسابقه درون‌اردویی هم دارند. با درخشش دختران سابر در جام جهانی سال قبل فرانسه، روس‌ها آنها را از قلم نینداختند تا کیانا باقرزاده، فائزه رفیعی، پریماه برزگر و نجمه سازنجیان شال و کلاه کنند و با شمشیربازان روسی و ژاپنی تمرین.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر