jamejamonline
فرهنگی هنرهای تجسمی کد خبر: ۱۰۲۷۴۸۵ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۲۰:۲۹

بیست و سومین تولد ماه، برای پیشکسوت هنر نقاشی

جشن ۷۱ سالگی غلامرضا نامی در موزه امام علی(ع)

بیست و سومین «تولد ماه» به مناسبت زادروز استاد غلامرضا نامی یکشنبه ۱۷ اردیبهشت با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار می‌شود.

جشن ۷۱ سالگی غلامرضا نامی در موزه امام علی(ع)

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، غلامرضا نامی در سال ۱۳۲۴ در قم متولد شد. او عکاسی و فیلمبرداری را در مدرسه سینمایی جونتوی رم آموخت و از آکادمی هنرهای زیبای این شهر فارغ التحصیل شد. غلامرضا نامی فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۶۳ آغاز کرد و در فیلم «بی بی چلچله» به عنوان طراح صحنه و لباس، دکور و عکاس حضور یافت.

بیست و سومین «تولد ماه» به مناسبت زادروز این استاد هنرهای تجسمی ۱۷ اردیبهشت با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در بیست و دومین تولد ماه می‌توانند ساعت ۱۷:۳۰ روز یکشنبه ۱۷ اردیبهشت به موزه هنرهای دینی امام علی (ع) واقع در خیابان ولی‌عصر، خیابان اسفندیار مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر