jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۷۰۶۵ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدافع سپاهان اعتقاد دارد بازی این تیم مقابل استقلال باید حداقل با نتیجه تساوی به پایان می‌رسید.

شجاع خلیل‌زاده پس از شکست سپاهان مقابل استقلال گفت: نتیجه بازی مساوی یا برد ما باید می‌شد. وی در مورد دلیل حضورش در رختکن استقلال گفت: امید ابراهیمی دوست من است و خواستم من را تا یک‌جا برساند! مدافع سپاهان در مورد شایعه پیوستش به پرسپولیس گفت: من قرارداد نبسته‌ام و تا شنبه یا یکشنبه تکلیفم مشخص خواهد شد. باشگاه سپاهان را دوست دارم، اما قرارداد من تمام شده و این حق را دارم تا تیم جدیدم را انتخاب کنم. پرسپولیس تیم بزرگی است و همه بازیکنان دوست دارند در این تیم بازی کنند. خلیل‌زاده در مورد اینکه آیا تماسی با او برقرار شده یا خیر و این‌که آیا دیداری با برانکو داشته است، گفت: نیم‌فصل با من تماس گرفته شد. برانکو را هم ندیدم.

وی در مورد این‌که گفته بود با سروش رفیعی هم بازی خواهد شد و الان رفیعی امکان دارد از پرسپولیس جدا شود، عنوان کرد: رفیعی اگر از اروپا پیشنهاد داشته باشد می‌رود وگرنه تیم‌های عربی نخواهد رفت.

خلیل‌زاده در حالی این حرف‌ها را می‌زند که بر اساس آخرین اخبار رسیده خلیل‌زاده امروز راهی باشگاه پرسپولیس خواهد شد و قراردادش را با این تیم امضا خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر