jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۱۰۲۴۹۰۲   ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۴:۱۶

رئیس‌جمهور گفت:‌ قرارگاه سازندگی سپاه جزو نهادهایی است که از قبل تلاش‌هلای فراوانی کرده و اساس این فعالیت به اصل قانون اساسی برمی‌گردد.

روحانی:‌هر کسی منتخب ملت شد باید از او حمایت کنیم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در سفر خود به بندرعباس، گفت:‌ مقام معظم رهبری یکی از آرزوهایی که داشتند این بود که فرمودند به روزی باید برسیم که گازوئیل و بنزین را وارد نکنیم و حالا ما در دولت یازدهم این افتخار را داریم که برخی از خواسته‌های رهبری را اجرایی و عملیاتی کردیم.

وی افزود: وقتی تورم از 45 درصد به 20 درصد و بعد به 15 درصد رساندیم، ایشان فرمودند که کار خوب و بزرگی شده، اما آنی که من می‌خواهم تورم یک رقمی است، خب من همانجا بعد از جلسه به ایشان گفتم ما تا آخر دولت تورم را یک رقمی خواهیم کرد و الحمدالله در سال 95 تورم را تک رقمی کردیم، امروز در گازوئیل صادر کنده هستیم و در بنزین هم در آینده صادر کننده خواهیم کرد.

رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه هرکسی که منتخب ملت شد باید از او حمایت و کمک و پشتیبانی کنیم،‌ تصریح کرد: همه باید از فضای برجام استفاده کنیم. تازه عده‌ای دعوایشان شروع شده، برجام کار ملی است و همه باهم انجام دادیم و این فضار را بوجود آوردیم و باید از این فضا استفاده کنیم. پالایشگاه ستاره خلیج فارس یک نماد برادری و نماد تعامل و دست به دست هم دادن است، روز مبارکی برای مردم ما است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها